ja juz niemoge taki pech rok temu i teraz jalezala sie nam 2 razy lm ba ze 3 i teraz mi niemuwcie o antyfutbolu bo w 2 mecvzy bylismy zdecydowanie lepsi i wam sie udala jestesmy lepsi od was i beziemy
ja juz niemoge taki pech rok temu i teraz jalezala sie nam 2 razy lm ba ze 3 i teraz mi niemuwcie o antyfutbolu bo w 2 mecvzy bylismy zdecydowanie lepsi i wam sie udala jestesmy lepsi od was i beziemy
Komentarze
0
Ban!
0
Ban!
0
jestem kibicem chelsea i nie dziwcie sie nam ze tak piszemy takiego pecha nikt nie ma w tamtym roku te karne teraz to nozalamac sie mozna
Chelsea 4ever
0
ja juz niemoge taki pech rok temu i teraz jalezala sie nam 2 razy lm ba ze 3 i teraz mi niemuwcie o antyfutbolu bo w 2 mecvzy bylismy zdecydowanie lepsi i wam sie udala jestesmy lepsi od was i beziemy
0
ja juz niemoge taki pech rok temu i teraz jalezala sie nam 2 razy lm ba ze 3 i teraz mi niemuwcie o antyfutbolu bo w 2 mecvzy bylismy zdecydowanie lepsi i wam sie udala jestesmy lepsi od was i beziemy
0
jestem kibicem chelsea i nie dziwcie sie nam ze tak piszemy takiego pecha nikt nie ma w tamtym roku te karne teraz to nozalamac sie mozna
Chelsea 4ever
0
Ban!
0
Ban!